برای چک کردن ایمیل اینجا کلیک کنید 
لوگو
  پیوندها ارتباط با ما درخواست ها محصولات امکانات درباره ما صفحه اصلی
 

   لفاف بسته بندی با ساختار دولایه              

لفاف بسته بندی متالایز                         

این نوع لفاف با ترکیب انواع فیلم چاپ پذیر و متالایزو انجام عملیات لمینت با حلال یا بدون حلال (بنا به درخواست مشتری) تولید می شود. لازم به ذکر است عملیات چاپ هشت رنگدر سیستم و کلد سیل جهت کاربردهای مختلف امکان پذیر است.کاربرد این لفاف ها بیشتر جهت بسته بندی انواع شیرینی جات،شکلات، کیک ، پفک ها ، و چیپس ها می باشد. با بهره گیری از خواص ارتقاء یافته فیلم متالایزدر مقایسه با فیلم های شفاف ، مقاومت در برابر نفوذ بهبود یافته و لذا محافظ خوبی برای موارد ذکر شده می باشد.

لفاف بسته بندی شفاف                         
لفاف های با ساختار ترکیبی جهت بسته بندی انواع محصولات غذایی از جمله ماکارونی ها ،... به کار می رود.انجام عملیات چاپ هشت رنگ بر روی لفاف امکان پذیر است.
لفاف بسته بندی صدفی                                           
چنین لفاف هایی با توجه به خواص شکل پذیری،دوخت پذیری و براقیت جهت بسته بندی انواع بستنی ها و شیرینی جات استفاده می شوند. انجام عملیات چاپ هشت رنگ بر روی لفاف امکان پذیر است.

   لفاف بسته بندی با ساختار سه لایه                 

جهت بسته بندی انواع آبمیوه ها                                    
ساختار این لفاف شامل  پلی استر(122) ، فویل آلومینیوم (122) ، و فیلم پلی اتیلن(100) می باشد که ترکیب خواص این سه لایه موجب می گردد نفوذ پذیری لفاف بسته بندی در برابر نور، رطوبت،اکسیژن و هوا به حداقل ممکن کاهش یافته و محصول آبمیوه دارای ماندگاری طولانی تری می گردد.در ضمن این ترکیب ساختار امکان آن را فراهم می آوردتا مایعات به طورت پاستوریزه بسته بندی شوند.لازم به ذکر است ضخامت های ذکر شده با نظر خریدار قابل تغییر است.انجام عملیات چاپ هشت رنگ برروی لفاف امکان پذیر است.
جهت بسته بندی انواع ساشه های غذایی                                    
این نوع لفاف غالبا دارای ساختاری به صورت فیلم پلی استر(7 تا 12) ، فویل آلومینیوم (7 تا 12) ،فویل پلی اتیلن (20 تا 60) می باشد.و خواص لازم جهت نگهداری محصولاتی هم چون انواع سس ها و افزودنی های غذایی مایع را دارا می باشد. با بهره گیری از تکتولوژی جدید متالایز بر روی انواع فیلم های پلی استر، تولید لفاف سه لایه با ترکیب فیلم پلی استربه جای فویل آلومینیوم امکان پذیر است.
مصارف دیگر                                    
تولید انواع ترکیب های کاغذ ، فویل ، پلی اتیلن و پلی استردر ضخامت های مختلف با توجه به نوع کاربرد با ترکیب فیلم پلی استربه جای فویل آلومینیوم امکان پذیر است.

 

لفاف بسته بندی تک لایه                

این لفاف اغلب با ترکیب فیلم پلی اتیلن کواکسترود سه لایه، همراه یا چاپ هشت رنگ جهت بسته بندی انواع شیر تازه و دوغ به کار می رود.

 

فویل دوخت پذیر                   

این نوع فویل با ضخامت 35 جهت درب بندی انواع ظروف پلاستیکی همراه با چاپ هشت رنگ با کیفیت عالی به کار می رود.
 
تمام حقوق این سایت برای شرکت چاپ طلای ارومیه محفوظ است